پرو بیوتیک | پزشکی
۱۹ام آذر ۱۳۹۶ پزشکی

گالری عکس

چهارمین همایش بزرگداشت روز حسابدار و تجلیل از حسابداران نمونه و بازنشستگان حوزه مالی با حضور دکتر کریمی رییس دانشگاه و شرکت بیش از ۸۰۰ نفر از کارکنان مالی واحدهای تابعه دانشگاه روز دوشنبه ۱۳ آذر ۹۶ در سالن آمفی‌تئاتر ستاد دانشگاه برگزار شد.

در این جشن که به مناسبت تقدیر از زحمات و تلاش یک‌ساله کارکنان مالی دانشگاه برگزار شد، دکتر بیگلر معاون توسعه دانشگاه ضمن تبریک و ارج نهادن به عملکرد خوب کارکنان حوزه مالی ابراز امیدواری کرد تا با تلاش مضاعف بتوانیم گام‌های بزرگ‌تری را در سطح دانشگاه علوم پزشکی تهران عملیاتی کنیم. وی تقارن این روز را با ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به فال نیک گرفت و افزود: همچنان که پیامبر امت اسلام (ص) در امانت‌داری و صداقت در امور اقتصادی زبانزد بود امیدوارم با تأسی از پیامبر، عملکرد این اسوه‌ها را در فعالیت‌های دانشگاه به‌خصوص عرصه حسابداری در الویت قرار دهیم.
دکتر بیگلر افزود: با مروری بر سیر تکاملی ۱۰ ساله حسابداری و اقدامات مؤثری که در حوزه مالی در سطح دانشگاه شکل گرفت این پیشرفت‌ها ممکن نبود مگر با حمایت و همت همکاران شاغل در بخش مالی دانشگاه.وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران همواره به‌عنوان دانشگاه مادر در حوزه مدیریت منابع مالی پیشرو بوده است و عملاً حسابداری تعهدی با کمترین چالش در دانشگاه علوم پزشکی تهران نهادینه‌شده است.
معاون توسعه دانشگاه بابیان اینکه حسابداری تعهدی در دانشگاه ما به بهترین نحو اجرا می‌شود گفت: با ارتباطی که با دانشگاه‌ها و بعضاً چند سازمان دیگر دارم شاهد تلاش مضاعف کارکنان دانشگاه در این حوزه هستم. در سازمان ما با اطلاعاتی که روسای مالی در اختیار مدیران قرار می دهند، اثرات مضاعفی در عملکرد صحیح دانشگاه ایجاد می‌شود. دکتر بیگلر در ادامه پرسنل مالی را پرسنل پویا خواند و افزود: ما نه‌تنها در این دانشگاه متوقف نشدیم بلکه سیستم مالی دانشگاه افتخار این را دارد که در ۵ سال گذشته با در اختیار قرار دادن این نرم‌افزار به سازمان‌های دیگر و تجاری‌سازی آن، به دستاورد بزرگی رسیده که افتخاری برای ما است.
وی در بخشی از سخنان خود از شاخص‌های توسعه‌یافتگی به استفاده از ابزارهای نوین فناوری اشاره کرد و گفت: حرکت به‌سوی فناوری نوین موضوع جدی است که در سال‌های جدید شکل‌گرفته است قبلاً مدیران مالی صرفاً یکی از تکالیفشان پرداخت‌ها در حوزه‌های مختلف، جمع‌کردن حساب‌ها در پایان سال و اموری به شکل سنتی بوده است ولی در حال حاضر تمام این رویکردها کاملاً متفاوت شده است، ما دیگر سیستم کاغذی نداریم. نسبت به حداقل ۵ سال گذشته عدد تولید کاغذمان به یک‌دهم هم نمی‌رسد و این خدمت بزرگی به محیط‌زیست است و همچنین باصرفه جویی در مصرف کاغذ و حذف بایگانی‌ها خدمت بزرگی به سازمانمان داشته‌ایم.
دکتر بیگلر از دیگر شاخص توسعه‌یافتگی در دانشگاه به فراهم کردن شرایط ارتقاء تحصیلی برای همکاران مالی در یک دوره ۴ ساله و رشد مرتبه علمی کارکنان یادکرد و افزود: شاید تا ۱۰ سال گذشته بیش از ۵۰ درصد روسای حسابداری، تجربی و گاها با مدرک تحصیلی دیپلم بودند اما الآن ۱۰۰ درصد روسای حسابداری دارای تحصیلات مرتبط و آشنا با روش‌های نوین هستند.
ما باید تلاش کنیم از یک روش سنتی مربوط به دهه قبل به‌سرعت خارج شویم و خودمان را با مدل‌های مدرن تجربه‌شده در سطح جهانی تطبیق دهیم.
معاون توسعه دانشگاه ضمن تشکر از زحمات مدیر امور مالی دانشگاه  در برگزاری مراسم روز حسابدار به برگزاری همایش‌های علمی حسابداری در کنار این جشن‌ها تأکید کرد و گفت: شرکت کارکنان مالی در همایش‌های علمی و ارائه مقاله و شرکت در پنل تخصصی باید در برنامه مدیریت مالی نیز گنجانده شود که البته اگر ما این مدیریت امورمالی را در دانشگاه نداشتیم شاید این‌همه دستاورد مالی هم در دانشگاه نبود. مشاوره‌های مالی متعددی که از سازمان‌های مختلف با بخش مالی ما می‌شود و فروش نرم‌افزار مؤید تلاش‌های بی‌شائبه مدیر فعال امورمالی و نشان از تجربیات خوب حوزه مالی است البته امیدوارم این تجربیات را در سطح بین‌الملل ردوبدل کنیم.
وی از کارکنان مالی دانشگاه درخواست کرد که در این شرایط سخت مالی با ارتقاء علمی و دقت در فعالیت‌ها به نحوی مدیریت کنند که در کنار رضایتمندی‌ها، سرمایه جدید رقم بزنند و هم در توسعه کارها پیش‌قدم بوده و اثرات متعددی ایجاد کنند.
معاون توسعه دانشگاه  در پایان بار دیگر از زحمات آزاده چترروزمدیر امور مالی و تلاش کارکنان تشکر کرد.

برنامه‌ریزی سالانه حوزه مالی دانشگاه و تعهد به عملیاتی شدن آن

در بخش بعدی از این همایش چترروز مدیر امور مالی دانشگاه ضمن تشکر از حمایت‌های رییس دانشگاه سخنان خود را با مرور تعهدات خود در سال گذشته آغاز کرد و گفت: در همایش سال گذشته قول و قرارهایی در راستای عملیاتی کردن چند برنامه گذاشتیم که خوشبختانه باهمت شما همکاران به تمام تعهدات خود عمل کردیم. وی از عملیاتی شدن و تکمیل زیرسیستم‌های مالی، ساخت اطلاعات‌پایه دانشگاه، ساخت سامانه حقوق و دستمزد و ساخت کارت درآمد برای روسای بیمارستان‌ها و بخش‌ها، تولید نرم‌افزار تغذیه، تجاری‌سازی دانش و نرم‌افزار، تشکیل کمیته درآمد و… به‌عنوان تعهدات سال ۹۵ و اجرا و موفقیت در این امور نام برد.
مدیر امور مالی دانشگاه از نقشه و برنامه سال جاری خود به طرح جامع اداری مالی اشاره کرد و گفت: سعی داریم این برنامه را طوری بنویسیم که قابل‌استفاده در همه دستگاه‌های اجرایی کشور باشد. قراراست درزمینهٔ نرم‌افزار، افزایش سهم بازار داشته باشیم و نرم‌افزارهایی تولید کنیم که داشبورد مدیریتی کشور باشد. مدیر امور مالی عنوان کرد: تا قبل از این ۵ سال گذشته، دانشگاه علوم پزشکی تهران را به‌عنوان دانشگاه و برند آموزش و پژوهش می‌شناختند الآن به لطف خدا، معاونت توسعه دانشگاه و حوزه مالی آن‌یک برند در کشور است. ما باید این برند را با حرکت به جلو حفظ کنیم اگر ما اینجا بایستیم بقیه از ما جلو می‌زنند. وی افزود: قراراست سال آینده بانکداری ما کاملاً الکترونیکی شود و کنترل داخلی ما خیلی قوی‌تر از امسال شود با کمک مسئول محترم حراست جناب آقای دکتر رضایی که در کنار ما هستند این کنترل داخلی به حد نهایت خواهد رسید.
وی به تعهد تولید نرم‌افزار بهای تمام‌شده اشاره و تصریح کرد: ماژول اولیه نرم‌افزار قیمت تمام‌شده خدمات را طراحی کرده‌ایم و درحال‌توسعه آن هستیم انشا الله در سال ۹۷ به کشور ارائه می‌دهیم. این نرم‌افزار برای اولین بار در سطح کشور تولید می‌شود و چه در بخش دولتی و چه خصوصی وجود ندارد. دانشگاه علوم پزشکی تهران با نرم‌افزار بهای تمام‌شده خودش را به تمام کشور معرفی می‌کند.
مدیر امور مالی دانشگاه گفت: از تمام کسانی که تاکنون همراهی کردند تک‌به‌تک ممنونم چیزی که معاونت توسعه را برند کرده هماهنگی‌های درون‌سازمانی آن است ما در معاونت توسعه و مدیریت‌های همسان آن در کنار هم و برای حرکت چرخ دانشگاه همگام حرکت می‌کنیم. وی در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر کریمی رییس دانشگاه و دکتر بیگلر معاون توسعه تأکید کرد: من به‌عنوان نماینده حوزه مالی از رییس محبوب دانشگاه جناب آقای دکتر کریمی که اجازه دادند ما در این جشن کنار هم باشیم و از توجه خاصشان به نیروی انسانی ممنونم. کلیه کارکنان دانشگاه متوجه این اهمیت ویژه رییس دانشگاه به نیروی انسانی هستند و قدردان ایشان خواهند بود.
در خاتمه این همایش دکتر کریمی ضمن تبریک میلاد پیامبر و امام جعفر صادق (ع) روز حسابدار را به زحمتکشان این عرصه تبریک گفت.
توضیح اینکه در پایان این مراسم از زیبا عراقی نسب، آقای رادک، آقای احمدی، خانم شهبازی به‌عنوان حسابداران نمونه دانشگاه در سال ۹۶ و حسن میرزائی، یوسف ابراهیم نژاد، سیف‌الدین نظر زاده، علیرضا عباسی، زهرا سالاری مهر، علی نو فرستی، مظفر فتحی، حیات اله یوسفی، فتح اله مرادی، فضائل نوری رزی به‌عنوان بازنشستگان سال ۹۵ با اهداء لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.
خبر:باقرزاده
عکس:کیهان

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ پزشکی

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی، این مسابقات با حضور ۲۸ تیم از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از روز دوشنبه ۱۳ آذرماه ۹۶ آغاز و در نهایت تیم شنای کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این دوره با کسب مدال های رنگارنگ قهرمان شدند.
بر اساس این گزارش، با اتمام برگزاری مسابقات شنای دومین المپیاد ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی (بخش آقایان) در رشته شنا، نتایج زیر توسط ورزشکاران دانشگاه کسب شد:

سعید ناصری مدال طلای ماده ۱۰۰ متر قورباغه، رده سنی زیر ۳۰ سال
حسین فدایی اسلام مدال نقره ماده ۱۰۰ متر آزاد و برنز ماده ۵۰ متر آزاد، رده سنی زیر ۳۰ سال
دکتر شهاب رفیعیان مدال نقره ماده ۵۰ متر کرال پشت، رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال  
حسن ناصری مدال نقره ماده ۱۰۰ متر آزاد و برنز ماده ۵۰ متر پروانه، رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال
دکتر محمدرضا منقچی مدال طلای ماده های ۱۰۰ و ۵۰ متر قورباغه، رده سنی بالای ۵۰ سال
دکتر حمیدرضا باصری مدال برنز ماده ۵۰ متر کرال پشت و نقره ماده ۱۰۰ متر آزاد، رده سنی بالای ۵۰ سال
مدال نقره ماده ۵۰*۴ متر مختلط تیمی توسط دکتر حمید رضا باصری، حسن امین زاده، حسین فدایی اسلام و حسن ناصری.
مدال نقره ماده ۵۰*۴ متر آزاد تیمی توسط دکتر کیانوش حسینی، دکتر شهاب رفیعیان، دکتر محمدرضا منقچی و سعید ناصری.
توضیح اینکه، در پایان مسابقات شنا و در مجموع مدال های این رشته ورزشی، تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران با کسب ۳ مدال طلا، ۶ مدال نقره و ۳ مدال برنز به مقام قهرمانی تیمی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم دانشگاه علوم پزشکی چهار محال بختیاری مقام نایب قهرمانی و تیم دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز به مقام سوم دست یافتند.

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ دانلود

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ بنیامین بهادری هفته عشق

تراته‌ای بسیار شینیدنی از خواننده خوب کشور بنیامین بهادری با نام هفته عشق همراه با متن و دو کیفیت عالی از آپ موزیک

Exclusive Song: Benyamin Bahadori – “Hafteh Eshgh” Whit Text And Direct Links In UpMusic

sdf دانلود آهنگ بنیامین بهادری هفته عشق

متن آهنگ هفته عشق بنیامین بهادری

♪♪♫♫♪♪♯

کاشکی میرفتیم عزیزم
من و تو یه گوشه با هم♪♪♫♫♪♪♯
تو یه کیف به روی دوشت
من یک کوله روی پشتم
برای یه هفته کم
با تو زندگی می کردم♪♪♫♫♪♪♯
با تو زندگی
عزیزم بریزم همه زندگیمو
توی کوله عشقمو
با تو توی این هوا♪♪♫♫♪♪♯
که هوای تو کرده دلم
بی تو تنگه قشنگه برام
که نگام که نگام با نگاه تو باشه و
دست تو باشه کنارمو بردارمو
همه دار و ندار دوست دارمو
که میدونی اینو آره خوب بلدم♪♪♫♫♪♪♯
آره خوب بلدم که قدم بزنم
بزنم با تو اون همه حرفایی که
ببرم تو رو تا نوک دریایی که
جایی که واسه رفتن تن به تنه
واسه رفتن تن به تنت با منه
حالا ساعت عشق عاشق شدنت با منه
که داره دل من با دلت
میزنه به سرم که تو رو ببرم♪♪♫♫♪♪♯
عزیزم بریزم همه زندگیمو
توی کوله عشقمو
با تو توی این هوا
که هوای تو کرده دلم
بی تو تنگه قشنگه برام
که نگام که نگام با نگاه تو باشه و
دست تو باشه کنارمو بردارمو
همه دار و ندار دوست دارمو♪♪♫♫♪♪♯
که میدونی اینو آره خوب بلدم
آره خوب بلدم که قدم بزنم
بزنم با تو اون همه حرفایی که
ببرم تو رو تا نوک دریایی که
جایی که واسه رفتن تن به تنه
واسه رفتن تن به تنت با منه
حالا ساعت عشق عاشق شدنت با منه
که داره دل من با دلت♪♪♫♫♪♪♯
میزنه به سرم که تو رو ببرم

♪♪♫♫♪♪♯

بنیامین بهادری هفته عشق

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ بنیامین بهادری هفته عشق

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ پزشکی

گالری عکس 

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی، مراسم گرامیداشت روز دانشجو دانشکده پرستاری و مامایی با حضور معاون دانشجویی دانشگاه ، دکتر فرزین حلب چی و مدیران این معاونت ، شنبه ۱۸ آذر ماه در سالن تصویر برداری بیمارستان امام برگزار شد.
در ابتدای مراسم فاطمه رحیمی کیان، معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده ضمن تبریک روز دانشجو؛ تقارن آن را با هفته وحدت به فال نیک گرفت .
وی در ادامه در توضیح چگونگی برنامه ریزی و برگزاری این مراسم گفت: از نماینده های تشکل های مختلف دانشجویی در مورد چگونه برگزاری مراسم نظرخواهی شد و در نهایت طبق بحث و بررسی پیشنهادات در شورای فرهنگی ۵ آذرماه و با تاکید بر حرکت جمعی بر آن شدیم تا این مراسم را در غالب گرامیداشت و نشست صمیمانه با حضور معاون محترم دانشجویی دانشگاه برگزار کنیم.
دکتر حلب چی ضمن تشکر از هیئت رئیسه دانشکده برای برگزاری این مراسم، اینگونه مراسم ها را عاملی برای نزدیک تر شدن ارتباط مسئولین و دانشجویان دانست .
وی با اذعان به این موضوع که وضعیت ارائه خدمات در حوزه دانشجویی در شان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران نیست؛ این مسئله را وجه اشتراک فکری بین معاونت و دانشجویان ذکر کرد .
معاون دانشجویی دانشگاه عامل حل کننده این مسائل را همت دوسویه معاونت و دانشجویان در جهت رفع مشکلات با در نظر داشتن محدودیت های دانشگاه دانست و معاونت دانشجویی را مدافع دانشجویان معرفی کرد و معاون دانشجویی دانشگاه و دانشکده را نزدیکترین افرد به دانشجویان ذکر کرد.
در ادامه مراسم دکتر حلب چی و مدیران حوزه دانشجویی دانشگاه در پنل برای پرسش و پاسخ با دانشجویان قرار گرفته و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

ارائه تغذیه باکیفیت در آینده ای نزدیک
دکتر حلب چی  تعداد دانشجویان متقاضی غذا را  ۱۳۹۱۲ دانشجو برشمرد و ارائه خدمت به این تعداد را دشوار توصیف کرد.
وی با تاکید بر نیاز به بازنگری در این حوزه؛ ارائه خدمات با کیفیت تر در آینده ای نزدیک را نوید داد. 
در ادامه دکتر اصفیا، مدیر امور تغذیه ای نیز از کمبود فضای فیزیکی به عنوان یکی از مشکلات یاد کرد و گفت:  در حال حاضر غذای دانشگاه در یک فضای اجاره ای در حال طبخ است .
وی کیفیت غذا را یک معیار نسبی خواند و به تنوع سلیقه دانشجویان در امر اشاره کرد .
دکتر اصفیا همچنین از دانشجویان خواست تا با شرکت در نظرسنجی ها و ارائه پیشنهادات و انتقادها نسبت به امور تغذیه معاونت را در ارائه خدمات با کیفیت یاری کنند.
مدیر امور تغذیه ای در ادامه با اشاره به آیین نامه تغذیه ای معاونت دانشجویی وزارتخانه گفت: دانشگاه ها الزامی برای ارائه غذا در روز های تعطیل به دانشجویان ندارند.
وی ارائه تغذیه در دانشگاه های دیگر را وجود توان مالی دانست و مشکل ابن حوزه در دانشگاه را مشکل مالی و سخت افزاری عنوان کرد.
وی همچنین در پاسخ به انتقادات دانشجویان در مورد حجم غذای سرو‌شده؛ از خرید ترازو برای تعیین دقیق میزان غذا دریافتی خبرداد.

قدمت بالای ساختمان ها، نیمه مسکونی بودن و تخصیص نیافتن بودجه مشکل خوابگاه های دانشجویی است
دکتر حلب چی در پاسخ به مسائل مطرح شده درخصوص خوابگاه های دانشجویی نیز  قدمت بالای ساختمان ها، نیمه مسکونی بودن یک  سری از خوابگاه ها و تخصیص ندادن بودجه از طرف صندوق رفاه دانشجویان با امور خوابگاهی را از عوامل مشکل زای این حوزه نام برد و استفاده ازبودجه های متمرکز دانشگاه، کمک های خیرین و دانش آموختگان دانشگاه را راه هایی برای رفع این مشکل عنوان کرد.
راه پیشرفت در حوزه تربیت بدنی؛ ایجاد مدرسه ورزشی است
دکتر پورغریب، مدیر امور تربیت بدنی دانشگاه با تاکید بر اهمیت ورزش دانشجویان؛ امکانات ورزشی دانشگاه را پایین تر از میانگین کشوری عنوان کرد و راهکار پیشرفت دانشگاه در حوزه تربیت بدنی را ایجاد مدرسه ورزشی با توجه به تعداد سال های زیاد تحصیل دانشجویان دانست.

جداسازی بودجه امور فوق برنامه و فرهنگی از سایر حوزه های دانشجویی
دکتر نوروزی، مدیر امور فوق برنامه دانشگاه نیز از تخصیص بودجه بیشتر به این حوزه و همچنین جداسازی بودجه امور فوق برنامه و فرهنگی از سایر حوزه های دانشجویی در آینده ای نزدیک خبر داد و از دانشجویان خواست تا با حضور بیشتر در مدیریت و فعالیت در حوزه امور فوق برنامه به برگزاری هر چه بهتر مراسم های فرهنگی و دانشجویی کمک کنند.
وی در ادامه یکی از اهداف حوزه امور فوق برنامه را ایجاد فضایی مناسب برای امور فرهنگی و فوق برنامه دانشجویان اعلام کرد.
مراسم با تقدیر از برنده مسابقه خاطره نویسی و قرعه کشی جوایز به پایان رسید.

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ دانلود

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری تموم شد

سوپرایز ویژه آپ موزیک ♪♪ ترانه بسیار زیبای تموم شد از شهاب مظفری با دو کیفیت 320 و 128

Exclusive Song: Shahab Mozaffari – “Tamam Shod” Whit Text And Direct Links In UpMusic

asdf دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری تموم شد

متن آهنگ تموم شد شهاب مظفری

♪♪♫♫♪♪♯

بزودی ….

♪♪♫♫♪♪♯

شهاب مظفری تموم شد

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری تموم شد

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ دانلود

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین یه خواهش

امشب برای شما آپ موزیکی ها  ♫  ترانه زیبای یه خواهش از فرزاد فرزین ♫ با متن و دو کیفیت 320 , 128

Exclusive Song: Farzad Farzin – “Ye Khaahesh” With Text And Direct Links In UpMusic

ghj 1 دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین یه خواهش

متن آهنگ یه خواهش فرزاد فرزین

♪♪♫♫♪♪♯

بزودی…

♪♪♫♫♪♪♯

فرزاد فرزین یه خواهش

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین یه خواهش

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ دانلود

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید وحید خراطها و مجید خراطها شیشه

امروز آپ موزیک ♫ برای شما کاربران ترانه زیبای شیشه از وحید خراطها و مجید خراطها ♫ با متن و دو کیفیت 320 , 128

شعر و آهنگسازی : وحید خراطها / تنظیم کننده : مجید خراطها

Exclusive Song: Majid Kharatha ft Vahid Kharatha – “Shisheh” With Text And Direct Links In UpMusic

Majid Kharatha Vahid Kharatha Shisheh دانلود آهنگ جدید وحید خراطها و مجید خراطها شیشه

متن آهنگ شیشه وحید خراطها و مجید خراطها

♪♪♫♫♪♪♯
حالا که مجبوری بری خیس اشک و پر از غمیم دل هامون تنگ میشه خیلی آخه ما عاشق همیم
با بغض مونده تو گلوت دست تکون میدی و میری با خنده های زورکیت جونمو انگار میگیری♪♪♫♫♪♪♯
بیا نزدیک این شیشه کمش کن این فاصله رو نه میتونم بگم خوش باش نه میتونم بگم نرو
لحظه ی رفتنت بازم یاد اون روزا افتادم نه میدونی با چه حالی واسه تو دست تکون دادم♪♪♫♫♪♪♯
یادت نره یکی اینجا چشماشو از دوریت تر کرد تورو قسم به اشکامون اگه دوسم داری برگرد
از لا به لای این اشکا رفتنو تو چشات دیدم واسه اینکه تو خوش باشی تو گریه هام میخندیدم♪♪♫♫♪♪♯
واسه ی دلخوشیم ای کاش یک لحظه تو میخندیدی من بی تو خیلی داغونم ای کاش اینو میفهمیدی
حالا که مجبوری بری دور شو یکم از این شیشه الهی دورت بگردم دلم واسه تو تنگ میشه
تو دستاتو تکون دادی واسم از اون ور شیشه دلم واسه همین لحظه قد یک عمر تنگ میشه♪♪♫♫♪♪♯

♪♪♫♫♪♪♯

وحید خراطها و مجید خراطها شیشه

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید وحید خراطها و مجید خراطها شیشه

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی پروبیوتیک، شنبه ۱۸ آذرماه، در مراسم بزرگداشت روز دانشجو(۱۶ آذرماه)، میزبان دکتر مهرعلیزاده استاندار پروبیوتیک و دکتر ناهید تاج الدین نماینده مردم پروبیوتیک در مجلس شورای اسلامی بود.

استاندار پروبیوتیک:

باید جنبش دانشجویی را درست تلقی و تعریف کنیم

در مراسمی که به مناسبت روز دانشجو با حضور مسئولین استانی، رییس و مسئولین دانشگاه و جمع کثیری از دانشجویان در تالار شریعتی برگزار گردید، دکتر مهرعلیزاده استاندار پروبیوتیک طی سخنانی این ایام را متعلق به دانشجویان عنوان کرد و افزود: نامگذاری یک روز به عنوان روز دانشجو بیانگر این است که مسئله جنبش دانشجویی در این کشور از اهمیت و نقش خاصی برخوردار می باشد.

وی ادامه داد: روز ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲، شاه در مقابل نیکسون، سه دانشجوی دانشگاه تهران را قربانی کرد، اما این قربانی شدن مبدأ حرکتی برای دانشجویان بود و جنبشی به عنوان جنبش دانشجویی تشکیل گردید که در کنار فعالیت های علمی و تولید علم، فعالیت دارد و زنده است.

استاندار پروبیوتیک اضافه نمود: بنابراین اگر به تاریخ شهادت این دانشجویان برگردیم که حدود ۷ دهه از آن می گذرد متوجه می شویم که فعالیت های دانشجویی از زمان ایجاد دانشگاه آغاز شده است و پس از شهادت آن سه دانشجو قدم ها در زمینه فعالیت ها و جنبش های دانشجویی و آزادی خواهی محکم تر شده و به عبارتی نقش دانشجو در جامعه تثبیت گردیده است.

دکتر مهرعلیزاده با بیان اینکه در کنار علم آموزی و تولید علم، جنبش دانشجویی هم ایفای نقش می کند تصریح کرد: این جنبش دانشجویی بود که به فرایند شکل گیری انقلاب اسلامی کمک کرد و در دفاع مقدس هم این دانشجویان بودند که در جبهه ها حضور چشمگیری داشتند.

وی خاطر نشان کرد: باید جنبش دانشجویی را درست تلقی و تعریف کنیم و در تعریف آن به اشتباه نیفتیم، چرا که بعضی ها از روی نادانی و برخی هم از روی آگاهی دشمنی می کنند و برداشت درستی از جنبش دانشجویی ندارند.

استاندار پروبیوتیک ضمن بیان اینکه دانشگاه باید از نظر علم و بیان مسائل سیاسی رشد کند بر این نکته نیز تاکید نمود: انتظار زیادی از دانشجوها برای ساخت آینده کشور دارم، دانشجویان نباید افراطی عمل نمایند و از مسائل علمی یا سیاسی در دانشگاه دور شوند و طبق سخنان مقام معظم رهبری وظیفه اصلی دانشجو علم اندوزی و تولید علم است و دانشجو نباید از این مسیر دور شود.

نماینده مردم پروبیوتیک در مجلس شورای اسلامی:

توسعه کشور مهم ترین دغدغه دانشجویان باشد

در ادامه مراسم خانم دکتر ناهید تاج الدین نماینده مردم پروبیوتیک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ۱۶ آذرماه یادآور حماسه سه دانشجویی است که با نثار خون پاک خود، خون جدیدی در شریان جنبش دانشجویی کشور وارد کردند.

وی با بیان اینکه امروز دانشجویان با وجود مشکلات و سختی ها با استقامت و صبوری به راه خود در ارتقای علم و تاثیرگذاری در عرصه های سیاسی و اجتماعی ادامه می دهند، گفت: در برخی وهله های خاص تاریخی دانشجویان بار دموکراسی را بیش از بقیه اقشار جامعه تحمل کردند و با همه سختی ها پایدار در مسیر باقی ماندند.

خانم دکتر تاج الدین با اشاره به نقش تاثیرگذار دانشجویان در عرصه های مختلف از تاریخ کشور ابراز داشت: از استبدادگریزی و مبارزه با استکبار در زمان وقوع انقلاب اسلامی گرفته تا دفاع از دین و کشور در دوران دفاع مقدس، دانشجویان همیار و همراه مردم این کشور بوده اند و امروز نیز توسعه کشور می تواند مهم ترین دغدغه آنها باشد.

نماینده مردم پروبیوتیک در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود مهارت و هوش دانشجویان ایرانی را در رفع مشکلات کشور بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی باید سازمان های مختلف به جای عملکرد جزیره ای، با یکدیگر متحد بوده و با همکاری، مسیر جدیدی را در توسعه اقتصاد کشور رقم بزنند و در این راه از توانمندی های دانشجویان نیز به خوبی استفاده کنند.

تاکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی پروبیوتیک بر اعتدال:

اولویت، توانایی و تخصص است و بعد همسویی سیاسی/ بازیهای سیاسی را در حوزه سلامت وارد نکنیم

خانم دکتر طاهره چنگیز رییس دانشگاه علوم پزشکی پروبیوتیک، در بخش پرسش و پاسخ این مراسم اظهار داشت: ما متولی سلامت مردم هستیم و دیوارهای دانشگاه علوم پزشکی، محصور به پردیس دانشگاه نیست.

وی افزود: در مورد سلامت مردم و سیستم بهداشتی تا شبکه های دوردست، از آخرین خانه بهداشت ده سرخ در منطق غربی پروبیوتیک و از آن طرف خور و بیابانک در شرق پروبیوتیک همه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی است و بنده به عنوان رئیس دانشگاه و مسئول، بایستی پاسخگو باشم.

رئیس دانشگاه تصریح کرد: انتخاب مسئولین و معاونان دانشگاه علوم پزشکی ابتدا بر اساس توانمندی های فنی و شخصی و در مرحله بعد همسویی سیاسی است، سلامت مردم چیزی نیست که ما بتوانیم آن را وجه المصالحه بحث ها و بازیهای سیاسی قرار دهیم.

خانم دکتر چنگیز در پایان تأکید کرد: در بحث بهداشت و درمان در درجه اول، همه ما مسئول سلامت مردم هستیم و برای سلامت مردم بازی های سیاسی را مداخله نخواهیم داد، کسی که مسئول می شود بیش از هر کسی باید در مقابل انتصاباتش در مقابل خدا و مردم پاسخگو باشد و این امانت را درست حفظ کند.

گفتنی است در حاشیه این مراسم مسئولین استانی از سلف دانشجویی این دانشگاه بازدید کردند.

۱۹ام آذر ۱۳۹۶ پزشکی

گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، جشن نوزادان نارس دوشنبه ۱۳ آذر با حضور کودکان، والدین آنان و مسئولان بیمارستان در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار شد. دکتر مهرپور رئیس بیمارستان شریعتی در این جشن حضور داشت و ضمن خوشامدگویی و تأکید بر منحصر بودن بیمارستان شریعتی برای ارائه خدمات به نوزادان پرخطر، از دکتر شجری، رئیس بخش نوزادان و دکتر ثاقب رئیس بخش NICU بیمارستان و همچنین پرستاران و تمامی کارکنان این بخش‌ها قدردانی کرد. در این جشن دکتر جعفری، مدیر درمان بیمارستان شریعتی، مهین سعیدی مدیر پرستاری بیمارستان شریعتی، دکتر آل یاسین رئیس بخش زنان، زایمان و نازایی، دکتر شجری و دکتر ثاقب نیز حضور داشتند‌ ضمن تبریک روز نوزاد نارس این جشن را به پرستاران و والدین این کودکان تبریک گفتند.
 دکتر شجری در این جشن با یادآوری ۱۷ نوامبر روز جهانی نوزاد نارس گفت: برخی از مراکز دو سال هست که این روز را جشن می‌گیرند. رئیس بخش نوزادان بیمارستان شریعتی هدف از برگزاری این جشن را آگاهی دادن به والدین و جامعه درباره نوزادان نارس دانست و از زحمات دکتر ثاقب در بخش NICU قدردانی کرد.
دکتر ثاقب کار گروهی و همکاری بین بخشی را در ارائه خدمات مناسب به نوزادان بااهمیت دانست و گفت: به جرا ت می‌توانیم بگوییم که همراه با مرکز ولیعصر (عج) تنها بیمارستان‌هایی هستیم که می‌توانیم مراقبت‌های لازم به نوزادان نارس ۲۵ هفته به بالا را بدهیم. دکتر ثاقب افزود: بهترین دستورات پزشکی را هم بگذاریم، اگر زحمات گروه زنان و بیهوشی نباشد و اگر حمایت‌های تکاملی پرستاران در ۲۴ ساعت اول تولد نباشد بچه‌هایمان عاقبت‌به‌خیر نمی‌شوند. امروز خدا را شکر می‌کنم که این بچه‌ها ازنظر تکاملی مانند یک بچه‌ترم هستند.
دکتر آل یاسین نیز در این جشن با قدردانی از زحمات همگان گفت: وقتی این بچه‌ها را می‌بینم در آغوش مادران خوشحال می‌شوم چون اغلب بچه‌ها نتیجه IVF های بخش ما هستند و این نتیجه خوبی است که امروز می‌بینیم. دکتر آل یاسین با اشاره به مراقبت‌های عالی در بخش‌های نوزادان و NICU باعث می شودکه ما برای به دنیا آوردن نوزادان نگرانی نداشته باشیم.
در ادامه این برنامه مادران با هدایای از دکتر ثاقب قدردانی کردند و نخستین جشن نوزاد نارس در بیمارستان شریعتی را با بریدن کیک جشن گرفتند.
خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی